28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Boltokban a Warlords Battlecry III (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Quasimodo
Quasimodo [31]
Hát attól biztosan nem fogom megvenni, hogy semmi infót nem találok meg az oldalukon
Ápr. 23 az utolsó hír. Se a demoról, se a megjelenésről nincs egy szó sem. Hogy egyéb infókat már ne is hiányoljak...
molzo
molzo [724]
Hát persze, mert azt akarják, hogy megvedd!
A II az tényleg jó volt, a területfoglalós megoldás nagyon tetszett.
Sztem nincs benne túl sok újítás, de az jópofa, hogy a Diablohoz hasonlóan már különféle tipusú cuccok vannak.(rare,unique,set)

X

Vissza

Fórumszabályzat