Hát attól biztosan nem fogom megvenni, hogy semmi infót nem találok meg az oldalukon Ápr. 23 az utolsó hír. Se a demoról, se a megjelenésről nincs egy szó sem. Hogy egyéb infókat már ne is hiányoljak...
Hát persze, mert azt akarják, hogy megvedd! A II az tényleg jó volt, a területfoglalós megoldás nagyon tetszett.
Sztem nincs benne túl sok újítás, de az jópofa, hogy a Diablohoz hasonlóan már különféle tipusú cuccok vannak.(rare,unique,set)