28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Labdarúgó Európa Bajnokság 2004



Írd ide hozzászólásod:

kelkáposzta
kelkáposzta [6439]
Én 1 francia-portugál döntönek nagyon örülnék. Mindenesetre ha már nem nyernek a franciák, akkor 1 szép meccsen bucsuzzanak az eb-től. Nem szeretném ha felsűlnének mint a vb-n.

A hízás jó dolog ! 1367 B.u.É.k

Lord of Destruction
Lord of Destruction [944]
en orulnek ha a hollandok nyernenek,de nem fognak
ez az eb a portugaloke
vegulis jo nekik

hands into a fist,static in my head.now i'm sitting face to face with loneliness... - by Finch

Vissza

Fórumszabályzat