28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Labdarúgó Európa Bajnokság 2004



Írd ide hozzászólásod:

MagicMoment
MagicMoment [17778]
jók a portugálok,csak nyunyot kihagyni a kezdőből vitor bájával egyetemben,az ide vezet.

oroszokat meg sajnálom,de a spanyolok hozták a papírformát.
Ghoost
Ghoost [11787]
Törvényszerű volt az uccsó gól a portugáloknak, örök mákos csapat, ha egy kicsit játszani is tudnának akkor minden meglenne nekik, ez igaz az olaszokra, spanyolokra egyaránt, ezek alegsunyibb kamufocizó népek.
A franciáknak szurkolok legjobban meg a svédeknek, ha nem lenne ott bekem az angolokat is csípnék.
Shearer nem fog menni a genovába, egy rossz tréfa volt.
De portugáliába mehetett volna játszani, lazán beférne az EB csapatba.
A Holland válogatott nagyon jól játszik, az egyik legerősebb a játékoskeretük, őket se szeretem annyira de tuti sokáig fognak jutni.
A németek meg mindig okozhatnak meglepetést, pl. tavaly, de most sztem sem róluk fog szólni a torna.
A csehek villanhatnak!

Vissza

Fórumszabályzat