de elárulok egy titkot: amikor volt az a VB francia vs. brazil, akkor braziloknak drukkoltam, és szídtam a franciákat.

Most is brazil drukker vagyok, a közeledő VB -n. EB -n franciáknak drukkolok. ennyi.
...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....
x perckor
Addig is furdok 1et hideg vizben h lehiggadjak !!
