cukkini:



franciákat meg alapból utálom,de ami a legnagyobb vicc,nézzétek már meg,mennyire francia ez a francia válogatott
(mondjuk ennyi erővel jöhetnétek Camoranesi-vel,de amit szabad Jupiternek ....


)Just another freak in the freak kingdom
Fórum » Nem számítástechnikai témák





)Just another freak in the freak kingdom
lehet majd takarítani, meg javítgatni...valami ASUS izé, nemtom...