Ha brazilok indulnának az EB -n (ez lehetetlen, mert nem európai), akkor brazil drukker lennék. érted?
most mivelhogy nem játszik a brazil csapat ezért Francia drukker.
igy már világos?
...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

x perckor
Addig is furdok 1et hideg vizben h lehiggadjak !!