Ha nagy akkor 5+1.
mennyi ideig? attól függ, hogy melyik meccsen. van 3x 15 perces, és van 3x 20 perces. az utóbbi az elég kemély, mert kurvára kifáraszt.
...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....
Nekünk 3 labdánk van, abbol 3 repedt

