Amugy ja biztos, már azt se tudom melyik a jobb és bal
Mert ha balról a harmadik akkor ott a szegéllyel háttal álsz, és az én szemszögemből jobbra fordulsz. De van ott 1 kis duci aki kicsit berogyaszt és táncol
De lehet h csak olyan izmos
Ez már a biroktól jobbra van.A hízás jó dolog ! 1367 B.u.É.k
téjjleg az én vok!