28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Labdarúgó Európa Bajnokság 2004



Írd ide hozzászólásod:

szedrencs
szedrencs [4695]
Igen, az angol bajnokság a legjobb! Gyönyörű meccseket nyomnak.
Kár, hogy a szurkolóik ekkora patkányhuligánok, akiktől retteg Európa. Lehet, hogy ezért cseszik el mindig?
Eric
Eric [20761]
Bazz, csodálkoztam volna, ha az angolok nem ezt játszák el megint!
Rendre a világversenyeken csak bukdácsolnak. A klubcsapataik pedig milyen jók!
A kihagyott Beckham 11-essel úszott el a meccs.

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Vissza

Fórumszabályzat