Hát ja, volt 1 pár sárga lap

A hízás jó dolog ! 1367 B.u.É.k
Horvát-svájci mekkora szánalom volt már. 30 percig bírtam nézni.
Ha a szerb válogatott lett volna kint, nem pedig a horvát, akkor a svájci csapat egyik fele a temetőben, a másik meg kómában lenne.
Ritka undorítóan játszottak a svájciak.