28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Labdarúgó Európa Bajnokság 2004



Írd ide hozzászólásod:

Pyrogate
Pyrogate [21953]
Ott legalább vannak szurkolók, igazi fanatizmussal. Egyébként otthon az agnol szurkolók sem csinálják ezt (kiv. Millwall, Man.city, Birmingham, meg egykét kisebb csapat), viszont egy ilyen európai meccsre mindig összeszedk magukat kurvára, és egyébként nem randalíroznak, csak ha felbasszák az agyukat az "európai módon viselkedő" rendőrök. Mert kicsit máshogy viszonyulnak hozzájuk mint otthon. Ezért van annyi randalír. Maguktól ők sem pusztítanak csak úgy poénból nem állatokról van szó. Egyébként a lengyel huligánok sokkal durvábbak, csak ők kevesebben vannak. Persze a legkeményebb még mindig az orosz, emlékezzetek mit csináltak a vb-n...Autókat gyújtottak, iskolákat romboltak, stb....

Szenvedély nélkül a foci halott.

szedrencs
szedrencs [4695]
Igen, az angol bajnokság a legjobb! Gyönyörű meccseket nyomnak.
Kár, hogy a szurkolóik ekkora patkányhuligánok, akiktől retteg Európa. Lehet, hogy ezért cseszik el mindig?
Eric
Eric [20761]
Bazz, csodálkoztam volna, ha az angolok nem ezt játszák el megint!
Rendre a világversenyeken csak bukdácsolnak. A klubcsapataik pedig milyen jók!
A kihagyott Beckham 11-essel úszott el a meccs.

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Vissza

Fórumszabályzat