Amúgy a meccs kafa volt, talán az egész meccset nézve a döntetlen reálisabb lett volna, de így jobban tetszik
Mondtam, hogy fogtok még szívni Beckham miatt
Ma remélem nyernek a svédek a dán-olaszon meg győzzön a jobbik és ne legyen bunkerfoci!
Fórum » Nem számítástechnikai témák

"Dilisek ezek a rómaiak...!"