28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Labdarúgó Európa Bajnokság 2004



Írd ide hozzászólásod:

Ghoost
Ghoost [11787]
A klubcsapataik is csak azért olyan jók mert egyre kevesebb angol játszik ott
Amúgy a meccs kafa volt, talán az egész meccset nézve a döntetlen reálisabb lett volna, de így jobban tetszik
Mondtam, hogy fogtok még szívni Beckham miatt
Ma remélem nyernek a svédek a dán-olaszon meg győzzön a jobbik és ne legyen bunkerfoci!
Eric
Eric [20761]
Bazz, csodálkoztam volna, ha az angolok nem ezt játszák el megint!
Rendre a világversenyeken csak bukdácsolnak. A klubcsapataik pedig milyen jók!
A kihagyott Beckham 11-essel úszott el a meccs.

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Vissza

Fórumszabályzat