Az olasz dán sztem nem lesz nagy mecs ill. igazából a dánokon múllik majd hogy jó lesz e. De azért Forza Azzuri!
Nem Buffon véd? Trap nem bírja nagyon Toldot. Inzaghi meg nincs az eb keretben.
"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)