28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Labdarúgó Európa Bajnokság 2004



Írd ide hozzászólásod:

Gillette
Gillette [9789]
A tegnapi nagy mecs volt. Kicsit sajnálom az angolokat. Öröm az ürömbe hogy ezt megint Beckham nyakába fogják varni. Hehe. (meg talán Gerardébe)

Az olasz dán sztem nem lesz nagy mecs ill. igazából a dánokon múllik majd hogy jó lesz e. De azért Forza Azzuri!

Nem Buffon véd? Trap nem bírja nagyon Toldot. Inzaghi meg nincs az eb keretben.

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

Vissza

Fórumszabályzat