28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Labdarúgó Európa Bajnokság 2004



Írd ide hozzászólásod:

pres
pres [4157]
végül is csak egy gólpasszt adott...

Fuck it Dude let`s go bowlin`

HTB
HTB [4144]
te hülye vagy bazmeg
attól még,hogy kihagyott egy 11-est,ő buzdította az egész csapatot,és nagyon hasznosan játszott(mondom mindezt annak ellenére,hogy nem kamázom a srácot)

Just another freak in the freak kingdom

Ödön
Ödön [1189]
Beckhamet ki kéne szórni az angol válogatottból egy kis időre, hadd gondolkozzon el magán! ez a Rooney (vagy hogy írják) gyerek meg mekkora egy paraszt!
az angoloknak kell nyerniük, de ezekkel nem fognak.

Vissza

Fórumszabályzat