A svéd-bulgár biztos jobb lesz.A hízás jó dolog ! 1367 B.u.É.k
Fórum » Nem számítástechnikai témák
A svéd-bulgár biztos jobb lesz.A hízás jó dolog ! 1367 B.u.É.k
nem nézem. ...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....