Én hülye meg nem néztem mondván mostanában gól se esik, unalmasak a mecsek (bár a dán-olasz nekem tetszett a 0-0 ellenére, voltak ott szép helyzetek), azt erre este odakapcsolok - mondom megnézem már azér az állást - és látom hogy 4-0. De az uccsó gólt még láttam.
Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)