Én nem tom, hogy csak a hétfő miatt vagy miért, de lézengtek az emberek.
Kint még 6-kor is tűzött a nap, ráadásul a lelátóval szemben, bent meg (PeCsa) fülledt meleg, cigifüst, átlag életkor 16 év...
A sör jó vizes, úgyhogy nem egy nagy élmény...
divide et impera