Ha az ellenünk mutatott produkciójuk óta valami gyökeres fordulat következett be, akkor esetleg van esély egy német győzelemre. Egy olyan játékkal viszont...
Én inkább nézek olyan meccset, ahol egy jobb csapat látványosan aláz egy gyengébbet, mint amikor 2 erős csapat nem bír kibontakozni, csak passzolgatás és 0-0...
A mai meccs tuti jó lesz, vagyis remélem