Itt még simán továbbjuthatnak az angolok a csoportból,és Beckham(akit nem szeretek) igenis hasznosan játszott azon a meccsen(11est leszámítva),de azért istenítse mindenki Zidanet,aki nem csinált semmit egész meccs alatt,"csak" a végén rúgott két gólt pontrúgásokból
Just another freak in the freak kingdom