Pont erről beszéltem én is.
Amúgy Völler nem véletlenül kezdett lázas csapatátszervezésbe a magyar meccs után, hollandok elleni talákozóra felkészülendő.
"Dilisek ezek a rómaiak...!"
Azt hiszem az elmult jó pár évtized alatt volt pár ilyen és ehhez hasonló meglepetés. Amikor tét mérkőzés van,akkor úgyis felszívják magukat. Nem tudom,hogy mentek ki,de a német válogatottba akik bekerülnek azok nem kétballábasok.
De ha mondjuk,tényleg maximális teljesítményt mutattak,akkor elég szarul érzik magukat,és mindenféleképpen bizonyítani akarnak majd. És azt a hollandok ellen kell megtenniük. Ha buknak,akkor az egész EB-n való szereplést bukják.
Te el tudod képzelni, hogy egy német válogatott csak úgy kimegy lébecolni egy válogatott meccsen a pályára 45e néző előtt kb. olyan felfogásban, hogy "...had nyerjenek csóri magyarkáim..."???
"Dilisek ezek a rómaiak...!"
Eric,azért nem olyannak ismertelek eddig meg,mint aki elhiszi,hogy a németek komolyan játszottak ellenünk...
Kb egy barátságos mérkőzésen nyilván nem fogják kihajtani magukat.
Egy másik fórumról idézek,és maximálisan egyetértek vele:
Bár közhely de tény, hogy a németek a nagy tornák előtt mindig elég gyengén játszottak és csak a tényleges súllyal bíró mérkőzésekre pörögtek fel.
Amúgy könnyen lehet, hogy 1 csatárral fognak támadni a németek (kuranyi) aki azért annyira nincs rossz formában. Ilyen 1 támadós felállásban idén egyszer játszott a nationalelf mégpedig a belgák elleni 3:0-as győzelem során.
Szintén kulcskérdés kahn formája, ami nagyban befolyásolja az egész csapat teljesítményét.
Ha az ellenünk mutatott produkciójuk óta valami gyökeres fordulat következett be, akkor esetleg van esély egy német győzelemre. Egy olyan játékkal viszont...

"Dilisek ezek a rómaiak...!"
Azért ne bízzunk annyira a holland kiütésben. Legalábbis én nagyon bízom a németben!
JAja remélem, a Csehek bealázzek a letteket, majd a hollandok kiütik a németeket

A hízás jó dolog ! 1367 B.u.É.k
Én inkább nézek olyan meccset, ahol egy jobb csapat látványosan aláz egy gyengébbet, mint amikor 2 erős csapat nem bír kibontakozni, csak passzolgatás és 0-0...
A mai meccs tuti jó lesz, vagyis remélem
