28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Labdarúgó Európa Bajnokság 2004



Írd ide hozzászólásod:

Gillette
Gillette [9789]
Egyértelmű hogy az a német válogatott amely ellenünk játszott teljesen más felfogásban fog ma pályára lépni. Az a magyar válogatott papírforma szerint a bundesliga 2 ligaválogatotja ellen lehetett volna pakliban. A német játékosoknak aligha jelentett túl nagy motivációt és kihívást egy magyar B(C) válogatott elleni barátságos mérkőzés. Az egész csapat lézengett a pályán. zt ma nem tehetik meg. Biztos hogy ez a mai német válogatott min. 4 v. 5 lőtt volna annak a magyar válogatottnak.

Ettől függetlenűl remélem kikapnak.

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

Eric
Eric [20761]
Pont erről beszéltem én is.

Amúgy Völler nem véletlenül kezdett lázas csapatátszervezésbe a magyar meccs után, hollandok elleni talákozóra felkészülendő.

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

MagicMoment
MagicMoment [17778]
Azt hiszem az elmult jó pár évtized alatt volt pár ilyen és ehhez hasonló meglepetés. Amikor tét mérkőzés van,akkor úgyis felszívják magukat. Nem tudom,hogy mentek ki,de a német válogatottba akik bekerülnek azok nem kétballábasok.
De ha mondjuk,tényleg maximális teljesítményt mutattak,akkor elég szarul érzik magukat,és mindenféleképpen bizonyítani akarnak majd. És azt a hollandok ellen kell megtenniük. Ha buknak,akkor az egész EB-n való szereplést bukják.
Eric
Eric [20761]
Te el tudod képzelni, hogy egy német válogatott csak úgy kimegy lébecolni egy válogatott meccsen a pályára 45e néző előtt kb. olyan felfogásban, hogy "...had nyerjenek csóri magyarkáim..."???

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

MagicMoment
MagicMoment [17778]
Eric,azért nem olyannak ismertelek eddig meg,mint aki elhiszi,hogy a németek komolyan játszottak ellenünk...
Kb egy barátságos mérkőzésen nyilván nem fogják kihajtani magukat.

Egy másik fórumról idézek,és maximálisan egyetértek vele:
Bár közhely de tény, hogy a németek a nagy tornák előtt mindig elég gyengén játszottak és csak a tényleges súllyal bíró mérkőzésekre pörögtek fel.
Amúgy könnyen lehet, hogy 1 csatárral fognak támadni a németek (kuranyi) aki azért annyira nincs rossz formában. Ilyen 1 támadós felállásban idén egyszer játszott a nationalelf mégpedig a belgák elleni 3:0-as győzelem során.
Szintén kulcskérdés kahn formája, ami nagyban befolyásolja az egész csapat teljesítményét.
Eric
Eric [20761]
Ha az ellenünk mutatott produkciójuk óta valami gyökeres fordulat következett be, akkor esetleg van esély egy német győzelemre. Egy olyan játékkal viszont...

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

MagicMoment
MagicMoment [17778]
Azért ne bízzunk annyira a holland kiütésben. Legalábbis én nagyon bízom a németben!
kelkáposzta
kelkáposzta [6439]
JAja remélem, a Csehek bealázzek a letteket, majd a hollandok kiütik a németeket

A hízás jó dolog ! 1367 B.u.É.k

Ghoost
Ghoost [11787]
Én inkább nézek olyan meccset, ahol egy jobb csapat látványosan aláz egy gyengébbet, mint amikor 2 erős csapat nem bír kibontakozni, csak passzolgatás és 0-0...
A mai meccs tuti jó lesz, vagyis remélem

Vissza

Fórumszabályzat