Fuck it Dude let`s go bowlin`
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Labdarúgó Európa Bajnokság 2004
Úgyis döntősök lesznek.
Egyértelmű hogy az a német válogatott amely ellenünk játszott teljesen más felfogásban fog ma pályára lépni. Az a magyar válogatott papírforma szerint a bundesliga 2 ligaválogatotja ellen lehetett volna pakliban. A német játékosoknak aligha jelentett túl nagy motivációt és kihívást egy magyar B(C) válogatott elleni barátságos mérkőzés. Az egész csapat lézengett a pályán. zt ma nem tehetik meg. Biztos hogy ez a mai német válogatott min. 4 v. 5 lőtt volna annak a magyar válogatottnak.
Ettől függetlenűl remélem kikapnak.
Ettől függetlenűl remélem kikapnak.

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)
Pont erről beszéltem én is.
Amúgy Völler nem véletlenül kezdett lázas csapatátszervezésbe a magyar meccs után, hollandok elleni talákozóra felkészülendő.
Amúgy Völler nem véletlenül kezdett lázas csapatátszervezésbe a magyar meccs után, hollandok elleni talákozóra felkészülendő.
"Dilisek ezek a rómaiak...!"
Azt hiszem az elmult jó pár évtized alatt volt pár ilyen és ehhez hasonló meglepetés. Amikor tét mérkőzés van,akkor úgyis felszívják magukat. Nem tudom,hogy mentek ki,de a német válogatottba akik bekerülnek azok nem kétballábasok.
De ha mondjuk,tényleg maximális teljesítményt mutattak,akkor elég szarul érzik magukat,és mindenféleképpen bizonyítani akarnak majd. És azt a hollandok ellen kell megtenniük. Ha buknak,akkor az egész EB-n való szereplést bukják.
De ha mondjuk,tényleg maximális teljesítményt mutattak,akkor elég szarul érzik magukat,és mindenféleképpen bizonyítani akarnak majd. És azt a hollandok ellen kell megtenniük. Ha buknak,akkor az egész EB-n való szereplést bukják.
Te el tudod képzelni, hogy egy német válogatott csak úgy kimegy lébecolni egy válogatott meccsen a pályára 45e néző előtt kb. olyan felfogásban, hogy "...had nyerjenek csóri magyarkáim..."???
"Dilisek ezek a rómaiak...!"
Eric,azért nem olyannak ismertelek eddig meg,mint aki elhiszi,hogy a németek komolyan játszottak ellenünk...
Kb egy barátságos mérkőzésen nyilván nem fogják kihajtani magukat.
Egy másik fórumról idézek,és maximálisan egyetértek vele:
Bár közhely de tény, hogy a németek a nagy tornák előtt mindig elég gyengén játszottak és csak a tényleges súllyal bíró mérkőzésekre pörögtek fel.
Amúgy könnyen lehet, hogy 1 csatárral fognak támadni a németek (kuranyi) aki azért annyira nincs rossz formában. Ilyen 1 támadós felállásban idén egyszer játszott a nationalelf mégpedig a belgák elleni 3:0-as győzelem során.
Szintén kulcskérdés kahn formája, ami nagyban befolyásolja az egész csapat teljesítményét.
Kb egy barátságos mérkőzésen nyilván nem fogják kihajtani magukat.
Egy másik fórumról idézek,és maximálisan egyetértek vele:
Bár közhely de tény, hogy a németek a nagy tornák előtt mindig elég gyengén játszottak és csak a tényleges súllyal bíró mérkőzésekre pörögtek fel.
Amúgy könnyen lehet, hogy 1 csatárral fognak támadni a németek (kuranyi) aki azért annyira nincs rossz formában. Ilyen 1 támadós felállásban idén egyszer játszott a nationalelf mégpedig a belgák elleni 3:0-as győzelem során.
Szintén kulcskérdés kahn formája, ami nagyban befolyásolja az egész csapat teljesítményét.
Ha az ellenünk mutatott produkciójuk óta valami gyökeres fordulat következett be, akkor esetleg van esély egy német győzelemre. Egy olyan játékkal viszont... 

"Dilisek ezek a rómaiak...!"
Azért ne bízzunk annyira a holland kiütésben. Legalábbis én nagyon bízom a németben!
JAja remélem, a Csehek bealázzek a letteket, majd a hollandok kiütik a németeket 

A hízás jó dolog ! 1367 B.u.É.k
Én inkább nézek olyan meccset, ahol egy jobb csapat látványosan aláz egy gyengébbet, mint amikor 2 erős csapat nem bír kibontakozni, csak passzolgatás és 0-0...
A mai meccs tuti jó lesz, vagyis remélem
A mai meccs tuti jó lesz, vagyis remélem

Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 5. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
Legfrissebb fórumtémák
- 14:13
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [7]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]