28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ki van fent legtovább?



Írd ide hozzászólásod:

Pyrogate
Pyrogate [21953]
mer láma vagy bazmeg
azért van többes szám, mert aki itt volt akkor az tudja, hogy miről van szó, tudja, hogy bezárnák ezt is egyből.
és én mint a Dome értelmes részéne nevében szóltam.
Kicsit jobban ismerem a szokásokat mint te...

Szenvedély nélkül a foci halott.

cucli1
cucli1 [528]
mért is nem? és mért van többes szám? netán megmondod a többi playernek hogy ide ne írjanak? lol

:: Asus P5B :: D805@3,5ghz :: 2x512 667mhz :: BBA X850XT :: AGM 19" TFT ::

Pyrogate
Pyrogate [21953]
pont ezt akartam mondani...ilyet még1x nem játszunk

Szenvedély nélkül a foci halott.

vally
vally [9774]
http://pcdome.hu/forum/forum.php?action=ll&fid=50&tid=7098

Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Vissza

Fórumszabályzat