28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Labdarúgó Európa Bajnokság 2004



Írd ide hozzászólásod:

Gillette
Gillette [9789]
Ja igen: Te roppant elfogult vagy a hollandok irányába. Ha azok 11-esek a hollandok ellen történnek akkor rögtön jönnél hogy ilyen csalás olyan csalás.
Én a Fradival szemben vagyok elfogult de amikor mi jöttünk összeesküvéselméletekkel akkor te voltál az aki lehülyézett minket. Ergo itt nem szűklátókörüségről van szó hanem egyszerű szimpátiáról.
De azért peace!

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

RASTA guy
RASTA guy [11867]
na jól van szakértő úr

Holland - Cseh: A tizenegyes a 89. percben esett, picit megrángatták overmarsot, de azért ilyet nem szép dolog tenni, a 11-est be kell fújni.

Holland - Olasz: ja, az első tizenegyesnél, az olasz a tizenhatoson belül tisztán elrúgta Davidsot, a másiknál pedig Kluivert mozdulni sem tudott annyira megrángatták (de ha ezeket nem veszed észrem akkor sajnállak)

Portugál - Orosz! a bíró frankón kiküldte az orosz kapust, amikor egyáltalán nem ért a labdához kézzel. 1.

Portugál - Angol: nem tudom melyik szaksajtó ítélte szabályosnak a gólt (az mtv hozzá nem értő szakbalfaszain kívül), de a népsportba is mind jogosnak ítélték a gólt, a bíró is bocsénatot kért

Portugál - Holland. Kb a bíró minden vitatható ítélettel a hollandokat súlytotta, főleg ilyeneket, amikor hozzá nem ért a portugálhoz, azt sárgalapot adott. Robben és Van Nistelrooyra utazott a turházó mocsok. És a lesgól pedig jogos volt, egyvonalban áltak a lábak.

SZŰKLÁTÓKÖRŰ!!!

sakálemberek...

Chrono
Chrono [3424]
Ja és nem CSALTAK???????????????

akkor most felfrissítem az emlékezetedet Csehország-Hollandia.... a hollandoknak a bíró a 93 percben adott meg egy jogtalan 11-est, úgy hogy előtte pár perccel a cseheknek nem adott meg 1 11-est.

Hollandia-Olaszország: 1 kezemen megtudnám számolni azokat az elődöntőket amelyben a bíró 2 11-est ítél az egyik csapat javára(csak az egyik volt jogos). Csakhogy a hollandok olyan nyomorultak voltak hogy mind a 2-őt kihagyták....

sajnálom, vissza lehet názni

!!! El Gigante Madrid !!!!

Vissza

Fórumszabályzat