28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Labdarúgó Európa Bajnokság 2004



Írd ide hozzászólásod:

kelkáposzta
kelkáposzta [6439]
Hát szvsz ök lesznek ott:
1. Cseh, Holland (De lehet megviccelik öket a szomszédaink)
2. Török, Ukrán ( görögöket örökre megutáltam)
3. Portugál, Orosz
4. Francia, Ír
5. Olasz, Szlovén
6. Anglia, Wales/Lengyelo.
7. Spanyol, Szerb
8. MAGYAR, Svéd/Horvát

A hízás jó dolog ! 1367 B.u.É.k

Chrono
Chrono [3424]
Ha már így véget ért a EB mondjatok véleményt hogy kik fognak továbbjutni a VB selejtezőkről:

1. csoport: Csehország, Hollandia, Románia, Finnország, Macedónia, Örményország, Andorra

2. csoport: Törökország, Dánia, Görögország, Ukrajna, Grúzia, Albánia, Kazahsztán

3. csoport: Portugália, Oroszország, Szlovákia, Lettország, Észtország, Liechtenstein,

4. csoport: Franciaország, Írország, Svájc, Izrael, Ciprus, Feröer-szigetek

5. csoport: Olaszország, Szlovénia, Skócia, Norvégia, Fehéroroszország, Moldova

6. csoport: Anglia, Lengyelország, Ausztria, Wales, Észak-Írország, Azerbajdzsán

7. csoport: Spanyolország, Belgium, Szerbia és Montenegro, Bosznia-Hercegovina, Litvánia,

8. csoport: Svédország, Horvátország, Bulgária, Izland, Magyarország, Málta

!!! El Gigante Madrid !!!!

Vissza

Fórumszabályzat