28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Labdarúgó Európa Bajnokság 2004



Írd ide hozzászólásod:

Gillette
Gillette [9789]
vagy mert nem az volt a feladata, hogy "csillogjon" a pályán. Csak érdekességként ősszel szenvedett a Barca, télen érkezett Davids(és emlékezeteim szerint más nagyon nem is jött) a Barca pedig szárnyalt. Azért valami összefüggés csak van.

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

RASTA guy
RASTA guy [11867]
Davids jó játékos, de a Barcában nem volt túl jó. Talán Deco pótolja. A csatársor viszont végre erős lesz, H. Larsson nagy játékos

sakálemberek...

Gillette
Gillette [9789]
Se a Reál se a Barca nem nyeri meg a spanyol bajnokságot! Idén is a Valencia fog nyerni!!
Egyébként a Barcaból elment Davids úgyhogy elég nehéz szezonra számíthatnak.

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

Vissza

Fórumszabályzat