28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Labdarúgó Európa Bajnokság 2004



Írd ide hozzászólásod:

RASTA guy
RASTA guy [11867]
Kétballábas??? hát ha ezt mondod, akkor sztem nem vagy otthon a fociban.

Mihelyst Davids megérkezett még nem szárnyalt a Barca, csak később, én ezt akkor annak tudtam be, hogy összeszokott a csapat Riijkarddal. De Davids hiányozni fog, annak ellenére komálom, hogy annak idején félholtra verte a feleségét.

sakálemberek...

pres
pres [4157]
Hát persze más nem is csak az a kétballábas Ronaldinho

Fuck it Dude let`s go bowlin`

Gillette
Gillette [9789]
vagy mert nem az volt a feladata, hogy "csillogjon" a pályán. Csak érdekességként ősszel szenvedett a Barca, télen érkezett Davids(és emlékezeteim szerint más nagyon nem is jött) a Barca pedig szárnyalt. Azért valami összefüggés csak van.

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

RASTA guy
RASTA guy [11867]
Davids jó játékos, de a Barcában nem volt túl jó. Talán Deco pótolja. A csatársor viszont végre erős lesz, H. Larsson nagy játékos

sakálemberek...

Gillette
Gillette [9789]
Se a Reál se a Barca nem nyeri meg a spanyol bajnokságot! Idén is a Valencia fog nyerni!!
Egyébként a Barcaból elment Davids úgyhogy elég nehéz szezonra számíthatnak.

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

Vissza

Fórumszabályzat