Most őszintén Ti milyenre gondoltok?Mert nem hinném hogy RTS lenne belőle.
Vagy talán hasonlóan véres és brutál lesz mint a Manhunt,csak itt a Cápával kell minél több embert enni?
Érdekes téma az hót ziher,de majd meglátjuk.
I don't want you back!!!
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
I don't want you back!!!