Vagy ártatlan fűrdőzőket kell elfogyasztani?
Vagy embert alakítunk és egy cápát hajkurászunk egy szigonynal az óceánban?
Remélem nem csalódom benne és jó véres lesz
."Idegen nyelveket tudni szép, a hazait pedig lehetségig mívelni kötelesség." /Kölcsey Ferenc/