28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játék készül a Cápából (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

voyager
voyager [2066]
Olyan lesz, mint a háborgó mélység?
Vagy ártatlan fűrdőzőket kell elfogyasztani?
Vagy embert alakítunk és egy cápát hajkurászunk egy szigonynal az óceánban?
Remélem nem csalódom benne és jó véres lesz .

"Idegen nyelveket tudni szép, a hazait pedig lehetségig mívelni kötelesség." /Kölcsey Ferenc/

Peeter
Peeter [5697]
De milyen?
Most őszintén Ti milyenre gondoltok?Mert nem hinném hogy RTS lenne belőle.
Vagy talán hasonlóan véres és brutál lesz mint a Manhunt,csak itt a Cápával kell minél több embert enni?
Érdekes téma az hót ziher,de majd meglátjuk.

I don't want you back!!!

Vissza

Fórumszabályzat