28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játék készül a Cápából (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

FOxygene
FOxygene [3275]
sztem tele lesz ilyesmikkel hogy feltárni búvárruciban vmi elsűlyedt vitorlást és meghökkenni a hatalmas harapástól a hajtótesten,aztán beindúl a selytelmes cápazene és sisaklámpánk fényénél fogunk bújkálni a hajóroncs körül,belül,...szóval körülbelül erre számítsunk,nameg,persze cápavadászat is lészen szigonnyal,és mindíg kiderül majd hogy nem ez a cápa volt,meg a strandon lvő figyelőállásból puskával,aztán néha felborítja a hajónkat és akkor megint jön a bujkálás,leengedett ketrecből heccelhetjük,széttöri a ketrecet,mi meg elkezdünk megint fogócskázni vele.

Összefoglalva a "hányféleképen nyiffantsuk ki a cápát" stílusú játékot várjunk.

régebben elég para álmaim voltak a Cápa filmek után,pl hogy vmi strandon vagyunk,nagy meleg,parti homok,nádas(?)és tudjuk hogy van egy bazi nagy cápa a tóban,és bármikor kijöhet a vízből,és a parton vergődve is el tud kapni...szóval lehetne bele vinni fantáziát,
"okoscápa" és uszonyokon közlekedik stb...


"A könnyebbik út mindíg el van aknásítva"

Vissza

Fórumszabályzat