Csak nem rajongunk az olyan kepekert, melyeken mar mas ujsag logoja lathato es olyat nem teszek ki... Mint minden csak ido kerdese ez is. 
Quoth the raven, `Nevermore.'
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Csak nem rajongunk az olyan kepekert, melyeken mar mas ujsag logoja lathato es olyat nem teszek ki... Mint minden csak ido kerdese ez is. 
Quoth the raven, `Nevermore.'