28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

A GameStar veszi át a Gamer olvasóit (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Tib
Tib [897]
Hát igen... Olvadnak összefele, és egyre roszabb újságokat kapunk sztem... Hol van a régi jó PC-X, CD-X, a ZED magazin? Amióta megszűnt a ZED nem is vettem szgépes újságot... Illetve megvettem az első Gamestart... Na, azóta nem vettem pc-s sajtót...

A számítógép embertelen: egyrészt tökéletesen programozott és szabályosan működik, ráadásul teljesen őszinte. - Isaac Asimov

Vissza

Fórumszabályzat