28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

A GameStar veszi át a Gamer olvasóit (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

enderGS
enderGS [269]
Ja, az első GS tényleg szar volt... Én is ZED-es voltam régebben. De nézd meg a legutóbbit, azért fejlődött a dolog rendesen (szerintem)

Vissza

Fórumszabályzat