28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

A GameStar veszi át a Gamer olvasóit (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Tib
Tib [897]
Hát igen, az első Gamestar az borzasztó volt. Csúnya design, meg nem is voltak benne olyan jó cikkek. Na, de majd rápróbálok egy Gamestarra, végülis tényleg sok idő telt el azóta...

A számítógép embertelen: egyrészt tökéletesen programozott és szabályosan működik, ráadásul teljesen őszinte. - Isaac Asimov

Vissza

Fórumszabályzat