28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

1848 csúszás (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Morello
Morello [5412]
Én benne vagyok a béta tesztelő team-ben (igaz sajnos nem mindig marad rá elég időm), de szerintem nagyon jó a játék! Megvan a feeling-je, és szerintem ahhoz képest hogy milyen kevesen csinálják, nagyon ügyesen össze van rakva. Szerintem érdemes lesz majd kipróbálnotok, ha megjelenik.
Ghoost
Ghoost [11787]
Érdekes játéknak néz ki, de ha csak a magyar szabadságharc fog benne szerepelni, akkor attól tartok csúnyán meg fog bukni

Vissza

Fórumszabályzat