28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Testedzés



Írd ide hozzászólásod:

kEnAcE
kEnAcE [9563]
Ezek a szarok elég drágák, aki győzi pénzel, az tömje nyugodtan magába az ilyeneket. Én szeretem azt a tudatot, hogy magam érem el azt, amit elérek, mindenféle szarok nélkül.

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

mucius
mucius [10106]
hát én lassan másfél éve nem gyurmázok
de újévben elkezdem muszáj lesz. de én először inkább fogyasztok, és majd utána jöhet a tömegnövelés

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

MagicMoment
MagicMoment [17778]
javaslom a weider fehérjét. az nem tapad,kíváló minőség
és másfél perc alatt kész a turmix,gép nélkül. csak rázni kell mint a pélót
mucius
mucius [10106]
a wpc-be még az a kurvaszar, hogy alig oldódik és így legalább egy merülőmixer kell hozzá, nekem meg csak ilyen sima turmixgép van, azt azzal kurvasok ragad fel mindenhova
shakerbe meg egyenesen lehetetlen megcsinálni
(legalább is a scitecnutrisön félét)

meg mondj már vmi táplálékkiegészítőt ami nem kurvadrága

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

kEnAcE
kEnAcE [9563]
Azért ez nem ugyanaz. A whey pro szart sem ér és kurva drága. Két korsó az már 700 HUF.
A gyógyszer az segít a betegségből való kigyógyuláshoz, a táplálékkiegészítő pedig mesterségesen segíti elő az izomnövekedést úgy, ahogy az normál esetben nem történne meg.

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

mucius
mucius [10106]
én sose értettem hogy miért ítélik el egyesek a (szigoruan naturál) táplálék kiegészítőket

vegyünk pl egy WPC-t (wheyproteinconcetration) tejsavófehérje-koncentrátum. ebből napi 1-2 korsó és nem kell megenni mondjuk a 1,5-2 kg csirkemellett a megfelelő mennyiségű fehérje beviteléhez

aki ezt elitéli, ne szedjen vitaminokat, pezsgőtablettákat, ha beteg semmi gyógyszert se, mert azok teljes mértékben de ugyanezt az elvet valósítják meg

az már más kérdés hogy ezek a táplálékkiegészítők se érnek szart se, ha nem egy egész full stacket szed valaki, és legalább nem 3-4 hónapig

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Vissza

Fórumszabályzat