28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Moderátoroknak



Írd ide hozzászólásod:

ati2002
ati2002 [5661]
Ugyan, ennyi megjár Nektek is, és Dino is könnyebben el tudja olvasni a neki címzett leveleket, hisz' tudjuk, nem sok ideje van itt olvasgatni...

---

MagicMoment
MagicMoment [17778]
szerintem az ugyanúgy mehetne a Dinónak topicba. hiszen biztosan azt is olvasni fogják az új moderátorok.
ati2002
ati2002 [5661]
Ide lehetne beírni a T. moderátorokhoz intézett kéréseket, figyelmeztetéseket, stb., tudjátok...


Egyébként írjátok le, milyen jogkörrel rendelkeztek, légyszí!

---

Vissza

Fórumszabályzat