Fedőneve: Tápi
Különös ismertetőjele: Nagyon nagyon bunkó s egyben paraszt is.
Különlegessége: Roland névre hallgat.
Nagyon irigy mindenre s mindenkire szegényke nagyon csóró.
Van egy Ladájuk, amivel nagyon szeret menőzni.
Irigy a nagymamámra mert kb. 2ezer Ft-el több a nyugdíja, mint az övének.
Azon kívül nem bírja feldolgozni, hogy van Internetem, be van kötve a vezetékes telefon és van képes hangos telefonom.
Nem közösségbe való nem bírja fölfogni, hogy neki ezt az életet kell élni, mert ezt kapta sorstól.
Másrészt étterembe se lehet vele menni, mert az alapvető dolgokat sem tudja, mint pl.: hogy együnk hogy beszéljünk, és hogy fizessünk.
Én csak sajnálni tudom.
Egyedül az édesapját sajnálom, mert ő legalább egy intelligensebb fajta.
De hát van kitől tanulni a parasztságot szegény Tápinak, hisz a család nem csak az apából áll.
Engem mindig azzal basztat, hogy a szüleim a postán dolgoznak, de nem bírja fölfogni, hogy apám vezetőbeosztásban van és mind2 szülőmnek felsőfokú végzetsége, van ellenben az övéivel, hiszen az anyja egy bowdengyárban az apja pedig egy gyümölcslégyárban targoncavezető.
Kicsit hosszú meg sok benn a fölösleg de ez kijött belőlem.
