28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

2005 legjobban várt gémjei



Írd ide hozzászólásod:

SiLo
SiLo [605]
hopp, fák, kihagytam a fírt
+ F.E.A.R.

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Daedalus
Daedalus [2284]
ábécé sorrendben az eksn gaymek:

Advent Rising
BioShock
F.E.A.R.
El Matador
Pariah
SWAT 4
Tom Clancy's Ghost Recon 2
Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory
na meg:
Quake 4
S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl
Hitman: Blood Money.
(kifelejtettem valamit?)

"?"

SiLo
SiLo [605]
Na, ki melyik gamet várja legjobban??
(nem találtam ilyen topicot)
Az én topom
1. S.T.A.L.K.E.R.
2.Longest Journey: Dreamfall
3.Act of War : Direct Action
4. Splinter Cell: Chaos Theory
5. Doom3: Resurrection of Evil

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Vissza

Fórumszabályzat