Bard's Tale(PS2ön nagyon jó játék, szal higyjétek el ha kijön jó lesz.)
GTA:San Andres(szintén ugyanaz mint a bards tale esetében.)
Guild Wars
Sacred:Underworld(Jó hogy eszembe jut, megyek is tápolom a karim rá)
,,Happiness is only real when shared."
