28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

2005 legjobban várt gémjei



Írd ide hozzászólásod:

vortób
vortób [12314]
Ne fáradj

,,Happiness is only real when shared."

SiLo
SiLo [605]
na, majd utána nézek.

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

vortób
vortób [12314]
Van és nagyon jó (a harc kissé hack and slashes de nem baj)!
Volt egy város, ahol meg kellet keresni egy bofd(!) nevű embert, de mikor odaértünk kiderült hogy 8 embert hívnak bofdnak és igencsak, hasonlítanak egymáshozAz volt a quest hogy ki kellet választani az igazit. Nem igazán értettem angolul ezért 8 az 1hez az esélyem hogy őt találtam meg.

,,Happiness is only real when shared."

SiLo
SiLo [605]
van mán ps2n bards tale??

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

vortób
vortób [12314]
Stalker
Bard's Tale(PS2ön nagyon jó játék, szal higyjétek el ha kijön jó lesz.)
GTA:San Andres(szintén ugyanaz mint a bards tale esetében.)
Guild Wars
Sacred:Underworld(Jó hogy eszembe jut, megyek is tápolom a karim rá)

,,Happiness is only real when shared."

Vissza

Fórumszabályzat