28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

2005 legjobban várt gémjei



Írd ide hozzászólásod:

SiLo
SiLo [605]
ilyen nincs, már itt is van. xDDDD
HELYES,HELYES évvégén amikor húzok a gecc általánosból, majd megejtek vmi hasonlót..

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Az Inkvizítor
Az Inkvizítor [1233]
Te még mindig nem haltál meg?

SiLo: pedig valami ehhez hasonlót mondtam a volt osztályfőnökömnek az érettségi előtt.

Hijo de puta.

zsombor
zsombor [226]
Hali!
Nagyon jó az oldal!

Hát Izsák

Vissza

Fórumszabályzat