Az utazás úgy zajlik, hogy ha kimész egy városból, akkor bejön egy világtérkép, ami elég nagynak tűnik elsőre. Ezeken lehet ölni szörnyeket is. Vannak a térképen városok, fontosabb helyszínek. Ilyenkor betérhetünk ide és tehetjük a dolgunkat. Ezek a helyszínek elég nagyok szal nem kell félni.
Az ellenfelek egész jók általában kihasználják, ha csapatba harcolnak (a harcosok lefognak és az íjászok meg lőnek).