28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

2005 legjobban várt gémjei



Írd ide hozzászólásod:

Gerico
Gerico [1645]
Én is. A Magyar MGS oldalon volt egy jó 25 perces videó. Ott kezdtem el gondolkodni a Konamisok épeszűségén, hogy nem adták ki PC-re a gammát. Aztán beugrott a megoldás: Japánban a Konzolé a piacuralom.

"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon

Daedalus
Daedalus [2284]
Nemhiszem, de kur*a jól nézett ki annakidején cube-on. Meg a MGS 1-es remake is. Sírok ha rágondolok hogy pécére nem jön ki.

"?"

Darth Obi-Wan
Darth Obi-Wan [296]
A Resident Evil 4 Pc-re nem jelenik meg?

May the darkforce be with you!

Vissza

Fórumszabályzat