28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

2005 legjobban várt gémjei



Írd ide hozzászólásod:

Daedalus
Daedalus [2284]
Nyomd be gamerankingsen a keresőbe h metal gear solid. Az újabbak ott lesznek...

"?"

Darth Obi-Wan
Darth Obi-Wan [296]
Utálom hogy Pc-re csak az 1. hármat adták ki

May the darkforce be with you!

SiLo
SiLo [605]
lehet arra is csak 1-2évvel később

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Darth Obi-Wan
Darth Obi-Wan [296]
De azért Ps2-re kilyön. Ugye?

May the darkforce be with you!

Daedalus
Daedalus [2284]
Nemhiszem, de kur*a jól nézett ki annakidején cube-on. Meg a MGS 1-es remake is. Sírok ha rágondolok hogy pécére nem jön ki.

"?"

Darth Obi-Wan
Darth Obi-Wan [296]
A Resident Evil 4 Pc-re nem jelenik meg?

May the darkforce be with you!

Vissza

Fórumszabályzat