Azért kérdem, mert külső szemszögből mindenkinek van joga megítélni az újságokat, de az biztos nem mondhat véleményt sem a saját, sem más ujságjáról, aki cikkíró. Elmondom miért: ha minden újság elmondaná a maga pozitívumát, majd lehordaná a többit, egy kegyetlen vita lenne, amit az újságírók csinálnak. És akkor nem lehet majd télleg eldönteni, melyik a jobb. Szerintem te egy PCGURU-s újságíró vagy, vagy az vagy, de nem szép dolog HIVATALOSAN, idegenek előtt a vetélytársar kritizálni, de még csak tanácsokkal ellátni sem. Ez nincs benne a törvényeben, ez etika, szokás stb.
"A bölcselet csupán költészete azoknak, mikről még nincsen fogalmunk" M.I.
