Üdv!
DINO:
Látom értesz a digitális kamerákhoz és a fényképezőgépekhez.
A közeljövőben akarok/akarunk (a család) egy digitális fényképezőgépet venni. Écsapám a munkahelyén használná, inkább azaz rendszeresen használnánk->kéne sok hely a fényképezőgépbe.
Kérdés: Tudnál-e egy olyan digitális kütyüt ajánlani ami 200-250eFT között v. alatt ezekre a célokra megfelelne, a lényeg hogy minőségi legyen.
Még egy kérdés: A digit. videókamerák amik tudnak fotót is csinálni azok milyen minőségü fotókat tudnak csinálni, mert ha jókat akkor azt gazdaságosabb mint külön külön nem????
Előrre is 1000 köszönet érte.
Nyugodtan írhatsz több, sort is

Minden ellenállás hasztalan! 8-)