28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

2005 legjobban várt gémjei



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28898]
Na megcsináltam De azt hittem, hogy ott még kicsit mászkálhatok tovább, erre kidob, hogy vége a demonak. Mindenesetre várom a megjelenését.
SiLo
SiLo [605]
az mondjuk dúrva

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Peace
Peace [28898]
Na az az igazság, hogy nagyon tetszett eleje. Lopakodás késsel, meg fejlövés a kispisztollyal. De az a szenny ügyességi rész a motorosszánnal kikészített. Lejárt az időm, és vége. Na itt kiborultam, és kiléptem. Lehet, hogy miután erőt gyűjtöttem, újrakezdem....
SiLo
SiLo [605]
majd várom a véleményed..sztem elég nagy fejlődés a gorky zerohoz képest..

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Peace
Peace [28898]
Majd kiderül. Nem mostanában jön le, mert 4 dolgot szedek egyszerre. hehe
SiLo
SiLo [605]
annyira nem zavaró...

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Peace
Peace [28898]
Most raktam be flashgetbe, hamár így szóba került. Nem akartam leszedni a lengyelt, de azér ránézek.
SiLo
SiLo [605]
végigvitted a demót?

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Peace
Peace [28898]
arról tudok....de full még nincs sajna...
SiLo
SiLo [605]
van demó...le is szedtem, nem nagy..csak lengyel nyelvű

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Vissza

Fórumszabályzat