28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

2005 legjobban várt gémjei



Írd ide hozzászólásod:

serito
serito [390]
Nagy valószínűséggel az FPS king a STALKER lesz.
Az eddigiek alapján egyértelműen űberelni fogja a Doom3, és HL2 -t.

AMD A64 AM2 X2 4200+@5000+ | Gigabyte M59-SLI | 4x1GB PQI/800 | Sapphire X1950 XT 256MB | Chieftec 400W | 19' AOC CRT |

Vissza

Fórumszabályzat