A videókban, nem csak az a baj, hogy sz--*rabb minőségűek lettek (én pl. komolyan be tudtam volna azonosítani Danielt a GTA III-as noname csávóval) hanem még logikai hibák is voltak benne. Alastornak kisebb fogai lettek, a nő aki velünk volt (a nevét nem akarom rosszul leírni) melltartót viselt, akik ránktámadnak a videóban démonok, azok is TOTÁL másképp néznek ki, sőt még fegyverük is van, meg páncélt hordanak....kicsit azért röhejes nem?
